Skip to content

5 komentarzy

 1. Ula
  2022-05-18 @ 13:14

  Firma wprowadziła właśnie całą masę aktualizacji do aplikacji do obsługi wiadomości, w tym kilka, które ułatwią użytkownikom korzystanie z niej.

  Reply

 2. Józek
  2022-05-18 @ 13:21

  Jestem naprawdę podekscytowany nowymi funkcjami aplikacji Google do obsługi wiadomości. Używam jej od lat, a ostatnia aktualizacja wydawała się takim krokiem wstecz, że zastanawiałem się nad przejściem na coś innego. Ale teraz, dzięki nowemu zestawowi funkcji, jestem z powrotem na pokładzie!

  Reply

 3. Judyta
  2022-05-18 @ 13:25

  Google ciężko pracuje nad tym, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tej aplikacji. Dodali funkcję, która pozwala zobaczyć, którzy znajomi są online, dzięki czemu można szybciej wysyłać do nich wiadomości. Umożliwiono także wysyłanie GIF-ów podczas pisania wiadomości. Dodano też opcję, która pozwala wyszukiwać znajomych po imieniu, zamiast przewijać kontakty jeden po drugim.

  Reply

 4. Roman
  2022-05-18 @ 13:26

  Zawsze uwielbiałam korzystać z tej aplikacji, ponieważ jest tak łatwa w obsłudze – interfejs jest intuicyjny, a użytkownik może wyszukać dokładnie to, czego potrzebuje, bez konieczności przewijania mnóstwa rzeczy, których nie chce (lub nie potrzebuje).

  Reply

 5. Henryk
  2022-05-18 @ 13:27

  Możliwość wysyłania wiadomości dźwiękowych zamiast tekstowych ułatwi mi komunikację z przyjaciółmi, którzy często są zajęci i nie zawsze mogą szybko odpowiedzieć. Nie mogę się też doczekać nowych efektów aparatu i cieszę się, że Google umożliwia mi nagrywanie i wysyłanie wiadomości wideo bez konieczności korzystania z innej aplikacji.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *